Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Parawan plażowy

Parawan z logo firmy – idealny do promocji własnego biznesu

Parawany są typowym, rozpowszechnionym w Polsce na szeroką skalę zjawiskiem. Można je zobaczyć na polskich plażach nadmorskich, jak również w pobliżu brzegów jezior i rzek. Spełniają przede wszystkim rolę praktyczną, będąc osłoną od wiatru i piasku. Można je jednak wykorzystać w zupełnie inny sposób – jako parawan plażowy reklamowy, czyli doskonały nośnik promocji własnego biznesu. Prowadzisz własną działalność i chcesz podarować swoim pracownikom lub kontrahentom praktyczny prezent firmowy? Parawan plażowy z logo Twojego przedsiębiorstwa może być strzałem w dziesiątkę!

Wytrzymałe parawany plażowe z nadrukiem w ofercie Fortus

Parawany z nadrukiem od Fortus produkowane są z dbałością o najwyższą jakość. Wykonujemy je w 100% z wytrzymałego poliestru w szerokiej gamie kolorystycznej – tak, aby każdy klient mógł wybrać odpowiedni parawan reklamowy, dopasowany do swoich potrzeb. Mimo że wyróżniają się lekką konstrukcją, przydatną w przypadku transportu, to cechują się również dużą wytrzymałością. Nie ma problemu z ich rozłożeniem, nawet przy dużym wietrze, z którym często mamy do czynienia nad Morzem Bałtyckim. W standardzie każdy parawan plażowy z nadrukiem jest wyposażony w troczki do związania zwiniętego parawanu, a na życzenie klienta możemy również uszyć pokrowiec na parawan plażowy lub uchwyt do noszenia.

Wysokiej jakości parawan plażowy z logo firmy

Nasze parawany plażowe np. z logo firmy tworzone są z dbałością o najmniejszy szczegół, ponieważ zależy nam, by każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości. Dlatego też w Fortus na całej powierzchni tkaniny parawanu plażowego z własnym nadrukiem stosujemy sitodruk (max. wielkość nadruku 30 × 40 cm) oraz nadruk cyfrowy (sublimacja). Ilość pól (brytów) parawanu na zamówienie dostosowujemy do potrzeb klienta. Zazwyczaj są one cztero- lub pięciobrytowe, a dodatkowo każdy ma swobodę wyboru kolorystyki, grafiki i wielkości logo czy sloganu reklamowego, jaki znajdzie się na zamawianym parawanie. Możemy również na życzenie dopasować wykonywany przez nas parawan z własnym nadrukiem do leżaków reklamowych plażowych, jakimi dysponują klienci lub które będą zamawiane łącznie z namiotami plażowymi. Parawany mogą znakomicie zastąpić tradycyjny płot, zwłaszcza jeśli umieszczane są wokół przestrzeni baru na plaży, na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z ofertą Fortus i wybierz wytrzymały parawan plażowy z logo lub hasłem reklamowym!

1 pole parawanu (bryt) – 70 cm wysokość x 100 cm długość

Kijki bukowe – 100 cm długości, zaostrzone z jednej strony

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK