Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Parawan plażowy

Typowym zjawiskiem spotykanym na polskich plażach nadmorskich, jak również w pobliżu brzegów jezior i rzek, są parawany. Tylko w Polsce są one rozpowszechnione na tak szeroką skalę. Spełniają przede wszystkim rolę praktyczną, ale i można je wykorzystać w zupełnie inny sposób. Stanowią osłonę od wiatru oraz piasku, a jednocześnie są doskonałym nośnikiem reklamowym. Parawany plażowe reklamowe i zwykłe oferowane przez naszą firmę są produkowane z dbałością o najwyższą jakość.

Nasze parawany wykonujemy z materiału poliester 100% (dostępny w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej). Są lekkie, łatwe w transporcie i wytrzymałe. Nie ma problemu z ich rozłożeniem, nawet przy dużym wietrze, z którym często mamy do czynienia nad Morzem Bałtyckim.

W standardzie każdy parawan plażowy jest wyposażony w troczki do związania zwiniętego parawanu, a na życzenie klienta możemy również uszyć pokrowiec na parawan plażowy lub uchwyt do noszenia. Stosujemy na parawanach reklamowych nadruk sitodruk (max wielkość nadruku 30x40 cm) oraz nadruk cyfrowy (sublimacja) na całej powierzchni tkaniny.
Ilość pól parawanu (brytów) dostosowujemy do potrzeb klienta. Zazwyczaj są to parawany cztero- lub pięcio-brytowe. Dlatego klient ma swobodę wyboru kolorystyki, grafiki i wielkości logo czy sloganu reklamowego, jaki znajdzie się na zamawianym przez niego parawanie. Dodatkowo, możemy dopasować wykonywane przez nas parawany reklamowe do leżaków reklamowych plażowych, jakimi dysponują klienci lub które będą zamawiane łącznie z namiotami plażowymi i parawanami. Parawany mogą znakomicie zastąpić tradycyjny płot, zwłaszcza, jeśli umieszczane są wokół przestrzeni baru na plaży, na świeżym powietrzu.

 

1 pole parawanu (bryt) – 70 cm wysokość x 100 cm długość

Kijki bukowe – 100 cm długości, zaostrzone z jednej strony

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK