Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Leżaki drewniane producent

Szukasz niekonwencjonalnej formy reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej?

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji?

Prowadzisz bar lub pub na plaży?

Leżaki na zamówienie z nadrukiem


Oferujemy Ci wysokiej jakości, trwałe i odporne na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych reklamowe leżaki drewniane. Są to klasyczne rozwiązania zapewniające komfort wypoczynku, które dodatkowo można wyposażyć w element reklamowy. Jako doświadczony producent leżaków drewnianych – zarówno ogrodowych, jak i plażowych – jesteśmy w stanie nanieść na nie logo reklamodawcy albo slogan reklamowy, dzięki czemu staną się skuteczną i przyciągającą wzrok reklamą outdoorową. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby produkt był stosowany jako oryginalne siedzisko na targach branżowych czy też na holu firmowym. Wszystkie produkowane przez nas wyroby cechuje wysoka trwałość, lekkość oraz stabilność – wynika to z tego, że dbamy nie tylko o aspekt wizualny produktów, ale również ich funkcjonalność.

Leżaki plażowe z logo


Meble ogrodowe w formie nośnika reklamowego są niecodzienne i dzięki temu przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Jako producent leżaków traktujemy je nie tylko jako wygodny mebel, dający relaks, ale również jako bazę do kreowania ciekawych, inspirujących reklam. Reklamowy leżak drewniany może być dostosowany do Twoich wymagań i indywidualnych preferencji. Możesz zaopatrzyć się u nas w wersję ogrodową lub plażową, wykonaną z dowolnej tkaniny oraz opatrzonej reklamą w pożądanej formie. Oferujemy także wersje z podłokietnikami i bez, jak również rozwiązania z dodatkowym miejscem na reklamę.

Leżak bez podłokietnika

Klasyczny leżak bez podłokietnika sprawdzi się zarówno w przydomowym, jak i piwnym ogródku, a także na plaży, a nawet na targach branżowych. Dzięki zamieszczeniu na tkaninie nadruku z logo bądź dowolnym sloganem może też posłużyć jako nośnik reklamy.

Leżak z podłokietnikiem

Wygodny, praktyczny i wytrzymały – leżak z podłokietnikiem sprawdzi się zarówno na użytek prywatny, jak i w letnich ogródkach przy pubach oraz kawiarniach. Możemy zamieścić na nich dowolny, odporny na warunki atmosferyczne nadruk w postaci grafiki czy też hasła reklamowego.

Leżak z poszerzonymi podłokietnikami

Stworzony z myślą o wyjątkowo wymagających klientach – leżak z poszerzonymi podłokietnikami. Zapewnia maksymalny komfort użytkowania zarówno w ogrodzie, na plaży, jak i w salonie SPA! Siedzisko może zostać wykonane z tkaniny w dowolnie wybranym przez klienta kolorze.

Leżak Mini

Oryginalny pomysł na wyposażenie lokalu, mieszkania czy też gadżet reklamowy – leżak mini! Z powodzeniem sprawdzi się jako stojak na butelkę wina, jak i na telefon komórkowy, mały tablet i nie tylko. Na tkaninie można umieścić dowolny nadruk (np. logo firmowe klienta).

Leżak z dodatkowym polem na reklamę

Pozwoli dotrzeć z informacją o firmie bądź kampanii społecznej do szerszego grona odbiorców – leżak z dodatkowym polem na reklamę. Ten model wyróżnia nie tylko wygoda użytkowania, ale też solidna konstrukcja oraz estetyczny wygląd. Dostępne są różne wzory oraz kolory.

Leżak podwójny

Propozycja dla par, które cenią sobie wspólny wypoczynek – leżak podwójny! Ten mebel ogrodowy sprawdzi się nie tylko na użytek prywatny, ale też w letnich ogródkach piwnych oraz kurortach wypoczynkowych nad wodą. Solidna konstrukcja i wytrzymałe tkaniny zapewniają niezawodne użytkowanie przez długie lata.

Leżak z podnóżkiem

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu odpoczynku podczas zażywania kąpieli słonecznych polecamy leżak z podnóżkiem. Wykorzystywane bywają najczęściej przy hotelowych basenach, a także w przydomowych ogrodach. To model 2w1 – zarówno do siedzenia, jak i leżenia.

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK