Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Leżak podwójny

Siatka do nadruku

uwzględniająca rozmiar tkaniny:

 

1: Ucięta – 160X104

 

2: Uszyta (z tunelami) – 155X101

 

3: Część widoczna (od górnej belki do dolnej) – 116X101

Dostępne warianty
WYMIAR 1:
145X121X4 cm

WYMIAR TKANINY: 155X101 cm

Odpoczynek z pięknym widokiem to ulubiona forma spędzania czasu dla wielu osób, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Z tego względu właściciele restauracji nadmorskich i innych przestrzeni coraz częściej decydują się zainwestować w artykuły, które można postawić w ogrodzie. Stanowi to dodatkowe umilenie czasu dla Gości każdego lokalu. U nas zamówić można podwójny leżak drewniany w różnych wariantach kolorystycznych, z napisami lub logo firmy. Taki element ogrodowy i dwuosobowy jest niezwykle uniwersalny, dlatego doskonale sprawdzi się w restauracjach, ogrodach i na plażach. Zapewni on każdemu błogi relaks, komfort oraz wygodę, a także sprawi, że czas spędzany na świeżym powietrzu stanie się przyjemniejszy.


Drewniane leżaki podwójne są ciekawą formą mebli ogrodowych i plażowych, które można zastosować w różnych miejscach. Przede wszystkim, taki leżak może służyć parom do opalania się czy wypoczynku. Jest formą ławki lub krzesła o dużej powierzchni siedziska. Tego rodzaju artykuły ogrodowe dwuosobowe są spotykane jak dotychczas rzadko, ale mogą być wykorzystywane na przykład w barach i pubach na świeżym powietrzu, a zwłaszcza w kurortach wypoczynkowych nad morzem czy jeziorem.


Podwójny leżak drewniany – idealny dla par


Leżak dwuosobowy drewniany, który można u nas zakupić to idealne rozwiązanie dla par, które podczas wizyty w restauracji czy na plaży, chcą spędzić czas we dwoje. Dzięki temu, że oba siedziska są ze sobą złączone, taka forma odpoczynku zapewni prywatność i możliwość przeprowadzenia spokojnej rozmowy, bez uczucia dyskomfortu. Nasze podwójne produkty ogrodowe będą więc idealne do różnych przestrzeni publicznych, które mają tarasy i ogrody.


Leżak dwuosobowy – dodatkowa reklama lokalu


Osoby, które zajmują się marketingiem i reklamą lokalu doskonale wiedzą, że czasem najlepszym rozwiązaniem jest połączeniem działań internetowych wraz z tradycyjnymi. Podwójny leżak ogrodowy drewniany może posłużyć także w formie elementu reklamowego. Na tkaninie stanowiącej jego poszycie można umieścić dowolną grafikę reklamową, napis lub logo, które jest pożądane przez Klienta. Dzięki temu mebel dwuosobowy nabiera dodatkowej funkcji, pozostając przy tym wygodnym produktem ogrodowym i plażowym.


Wytrzymałe leżaki dwuosobowe


Leżak podwójny posiada solidną ramę drewnianą, która udźwignie dwie osoby. Przy odpowiedniej konserwacji drewna przed wilgocią i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, ten podwójny element dwuosobowy będzie spełniać swoją funkcję przez długie lata. Warto również pamiętać o tym, aby znaleźć mu miejsce, które zapewni najlepsze warunki do jego przechowywania. Dzięki temu będzie on wytrzymały, a wszyscy Goście czy domownicy z utęsknieniem będą go oczekiwać każdego roku.


Zaaranżuj przestrzeń razem z nami!


Nasze meble dwuosobowe drewniane to elementy, które doskonale sprawdzą się do aranżacji przestrzeni przy lokalu. Uzupełnią one styl, w którym utrzymane jest wnętrze restauracji, a także będą zachęcać przechodniów do zatrzymania się. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem podwójnego leżaka ogrodowego, zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień!


Leżaki podwójne są ciekawą formą mebli ogrodowych i plażowych, które można zastosować w różnych miejscach. Przede wszystkim, leżak podwójny może służyć parom do opalania się czy wypoczynku. Jest formą ławki ogrodowej czy krzesła ogrodowego o dużej powierzchni siedziska. Tego rodzaju leżaki ogrodowe są spotykane jak dotychczas rzadko, ale mogą być wykorzystywane na przykład w barach i pubach na świeżym powietrzu, zwłaszcza w kurortach wypoczynkowych nad morzem czy jeziorem. Leżak podwójny może posłużyć nam także w formie leżaka reklamowego. Na tkaninie stanowiącej poszycie leżaka można umieścić dowolną grafikę reklamową, napis lub logo, które jest pożądane przez klienta. Dzięki temu leżak nabiera dodatkowej funkcji, pozostając przy tym wygodnym leżakiem ogrodowym i plażowym, pozwalającym na relaksowanie się w ciepłe wiosenne lub letnie dni. Leżak podwójny posiada solidną ramę drewnianą, która udźwignie dwie osoby siedzące na nim. Przy odpowiedniej konserwacji drewna przed wilgocią i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, leżak podwójny świetnie będzie spełniać swoją rolę przez długie lata. 

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK