Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Galeria

Nasza firma oferuje szeroki zakres wszelkiego rodzaju leżaków, w tym leżaków reklamowych z podłokietnikami lub bez. Posiadamy w ofercie także i inne meble ogrodowe i plażowe, w tym krzesła reżyserskie, stoliki składane czy też poduszki na leżaki zapewniające użytkownikom maksimum wygody korzystania z nich.

W naszej galerii możecie się Państwo zapoznać z oferowanymi produktami i sprawdzić, jak mogą wyglądać i Wasze leżaki reklamowe. Prezentujemy leżaki wykonane dla różnych firm, promujące markę produktów i usług czy konkretne hasła reklamowe. Leżaki mogą służyć nie tylko w formie leżaków plażowych, ale również jako siedziska w kinie na świeżym powietrzu czy miejsca dla gości barów i pubów plenerowych. Takie nośniki reklamowe przyciągają uwagę i są oryginalnym elementem budowanej kampanii promocyjnej.

Klient może samodzielnie dopasować kolorystykę leżaków, wybrać leżaki mini do swojego biura lub stoiska handlowego na targach branżowych, a także dostarczyć nam swój projekt grafiki na leżak reklamowy.

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
Wybrane realizacje
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK