Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Leżak z podłokietnikiem

Siatka do nadruku

uwzględniająca rozmiar tkaniny:

 

1: Ucięta – 133X47

 

2: Uszyta (z tunelami) – 115X43

 

3: Od tunelu do tunelu – 101X42

Dostępne warianty
WYMIAR 1:
142X60X3,3 cm

WAGA: 5 kg

WYMIAR TKANINY: 115X43 cm

Aby móc się w pełni zrelaksować w ogrodzie restauracji czy w podobnych przestrzeniach, potrzeba wygodnych mebli. U nas można zakupić leżak drewniany z podłokietnikami, który jest doskonałym elementem plażowym i ogrodowym. To właśnie on umożliwi błogi relaks oraz pozwoli na komfortowy odpoczynek w blasku słońca. Umiejscowiony przed restauracjami, z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów i zachęci do odwiedzenia tego miejsca. Jego obecność wzbogaci również atrakcyjne wyposażenie domku letniskowego.


Dodanie prostych podłokietników do stelaża w drewnianym leżaku ogrodowym oraz plażowym sprawia, że wypoczywanie staje się bardziej komfortowe i przyjemne. Można na nim leżeć, opalając się lub wykorzystać go również do siedzenia. Dodatkowe miejsce na ułożenie rąk umożliwia spędzanie dłuższego czasu w wybranej pozycji, bez uczucia dyskomfortu. Takie drewniane podłokietniki to krok w stronę zwiększenia wygody klientów, a także poprawy estetyki leżaków ogrodowych i plażowych. To właśnie dzięki temu wyglądają one nowocześnie i stylowo.


Wytrzymały leżak drewniany z podłokietnikami


Jako producenci dbamy o to, aby nasze meble plażowe i ogrodowe były bardzo solidnie wykonane, a także stworzone z materiałów o wysokiej jakości. Tkaniny wytrzymują duże obciążenie i dzięki temu wielu gości restauracji, barów czy innych miejsc będzie mogło z nich korzystać. Leżak drewniany z podłokietnikiem jest łatwy w przechowywaniu i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Dodatkowo przy odpowiedniej konserwacji stelaża będzie on służył przez długi czas i stanie się ulubionym meblem, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim.


Doskonałe rozwiązanie reklamowe


W dzisiejszym świecie, w którym zachodzą bardzo dynamiczne zmiany, często łączy się tradycyjne i nowoczesne sposoby promowania marki. W naszej firmie doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy klientom możliwość wzbogacenia ich drewnianego mebla plażowego i ogrodowego o dodatkową funkcję. Na powierzchni tkaniny służącej za jego oparcie oraz siedzisko można umieścić dowolny napis czy logo firmowe. Dzięki temu stanie się on bardziej uniwersalny i sprawdzi się nawet w biurze, gdzie wniesie nutę nowoczesności. Miejsce, w którym znajdą się drewniane leżaki ogrodowe i plażowe z podłokietnikami, to doskonała przestrzeń dla klientów czy kontrahentów, oczekujących na spotkanie z handlowcem.


Szeroki wybór kolorów i tkanin do drewnianego leżaka


Dobrze wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania i upodobania, dlatego leżak ogrodowy z podłokietnikami może być dostosowany do indywidualnych wymagań. Oferujemy możliwość wyboru dowolnej tkaniny w wielu atrakcyjnych odcieniach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będzie ona przyciągać wzrok klientów, gości, pracowników, kontrahentów oraz innych osób. Taki leżak plażowy drewniany z podłokietnikami to intrygujący akcent w przestrzeni. Unowocześni on wnętrze i podkreśli jego nietuzinkowy charakter. Dodanie logo firmy oraz wybranego napisu będzie podkreśleniem dbałości o szczegóły, co pomoże zbudować profesjonalny wizerunek wśród klientów, a także partnerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień.


Wyposażenie podstawowego stelaża do leżaka ogrodowego czy leżaka plażowego w proste podłokietniki sprawia, że wypoczywanie z użyciem takiego mebla staje się bardziej komfortowe. Można równie dobrze leżeć na takim leżaku lub wykorzystać go do siedzenia. Dodanie podłokietników to krok w stronę zwiększenia wygody klientów, a także poprawy estetyki leżaków ogrodowych. Producent leżaków z podłokietnikami zadbał, aby były one solidne i wytrzymałe.


Podobnie jak w przypadku leżaków drewnianych bez podłokietników, także egzemplarze wyposażone w ten element łatwo się przechowuje, a przy odpowiedniej konserwacji stelaża będą one służyły użytkownikom przez długi czas. Na powierzchni tkaniny służącej za oparcie i siedzisko leżaka drewnianego, można umieścić dowolny napis czy logo firmowe, dzięki czemu mebel ten stanie się ciekawym nośnikiem reklamy. Niekoniecznie wówczas trzeba go umieszczać na plaży czy w ogóle na świeżym powietrzu. Nawet w biurze można zaaranżować miejsce, w którym znajdą się wygodne leżaki ogrodowe, na których siądą klienci czy kontrahenci w oczekiwaniu na spotkanie z handlowcem.

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK