Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Dlaczego warto wykorzystać leżak plażowy z nadrukiem jako gadżet reklamowy?

Czasy, kiedy firmy reklamowały swój biznes w przestrzeni publicznej za pomocą nudnych ulotek czy wielkoformatowych billboardów powoli odchodzą do lamusa. Dziś, aby trafić do potencjalnego klienta, warto postawić też na inne sposoby promocji. Z pomocą może wówczas przyjść drewniany leżak plażowy. Oto dlaczego to świetny pomysł!

lezak3

Leżak plażowy z nadrukiem – reklama przyciągająca uwagę

Jeśli chcesz, by firma, którą prowadzisz, wyróżniła się na tle konkurencji, to leżaki plażowe – zwłaszcza te personalizowane – będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Doskonale sprawdzą się jako skuteczna forma promocji w firmach prowadzących działalność gastronomiczną, np. jako efektowna reklama pubu czy kawiarni.

Ale nie tylko. Leżaki plażowe chętnie wykorzystywane są także do pokazania logo sponsora lub partnera danego wydarzenia w czasie jego trwania. Zazwyczaj ma to miejsce na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach kulturowych, np. koncertach lub festiwalach muzycznych. Leżak plażowy drewniany z własnym nadrukiem to niewątpliwie doskonała metoda na zwrócenie uwagi wielu potencjalnych klientów, a co za tym idzie – zbudowanie świadomości marki wśród uczestników konkretnego eventu.

Uniwersalne zastosowanie leżaków plażowych

Wśród największych atutów tego sposobu promocji biznesu wymienić można jego uniwersalny charakter. Oczywiście tego typu leżaki nierzadko tworzone są z myślą o celach reklamowych, jednak cechują się one przede wszystkim funkcjonalnością. Będą więc idealne jako wygodne siedziska do wykorzystania na patio kawiarni, przed lodziarnią, w ogródku piwnym, a nawet w… biurze, np. w strefie chillout, przygotowanej specjalnie dla pracowników. Ze względu na łatwość przenoszenia, istnieje możliwość zastosowania leżaka w różnych miejscach w przestrzeni publicznej – tak na zewnątrz, jak i w środku budynku. To sprawia, że w odróżnieniu od dostępnych jedynie do oglądania plakatów czy billboardów, należą one do praktycznych gadżetów reklamowych.

Leżaki plażowe drewniane – trwała reklama na lata

To, co jeszcze wyróżnia drewniane leżaki w kontekście gadżetów reklamowych, to kwestia ich trwałości i zastosowania wysokiej jakości materiałów. Wszystko m.in. dzięki temu, że są to przedmioty użytkowe, stąd też muszą być wyprodukowane z dbałością o najmniejszy szczegół i maksymalne bezpieczeństwo osób, które na nich odpoczywają. W praktyce oznacza to tyle, że decydując się na ich zakup, możesz liczyć na to, że będzie to inwestycja na długie lata – szczególnie w porównaniu z innymi, niekiedy jednorazowymi i przy tym niezbyt ekologicznymi formami reklamy.

Jak wybrać solidny leżak reklamowy?

Jeśli zastanawiasz się, czym się kierować podczas zakupu, spieszymy z odpowiedzią. Aby mieć pewność, że wybrane produkty dobrze sprawdzą się zarówno do celów użytkowych, jak i promocyjnych, należy przyjrzeć się specyfikacji – czyli temu, co na temat konkretnych leżaków plażowych drewnianych pisze dany producent.

Warto zwrócić uwagę m.in. na:

jakość tkaniny i wydruku – marka, której zamierzasz zlecić wykonanie produktu, powinna móc pochwalić się jakością stosowanej tkaniny oraz tym, jaką metodą nanosi wybrany przez Ciebie nadruk. Warto przy tym sprawdzić, czy leżak będzie odporny na czynniki atmosferyczne (np. działanie słońca lub deszczu),

wygodę – musi on odznaczać się odpowiednią budową, która pozwoli na komfortowy odpoczynek. W tym może pomóc np. obecność podłokietników i zabezpieczenie przed niekontrolowanym złożeniem się,

atest – bez tego trudno sobie wyobrazić bezpieczny produkt, z którego można swobodnie korzystać. Dlatego producent powinien zapewnić Cię, że jego leżak dopuszczony jest do użytku publicznego,

różnorodność wyboru – najlepiej, jeśli firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i umożliwia skorzystanie z bogatej, dopasowanej do różnych potrzeb oferty (np. w zakresie rozmiarów, kolorów itd.).

Podsumowanie

Zakup leżaka z wybranym nadrukiem to więc idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który planuje zadbać o dobrą widoczność swojego biznesu w przestrzeni publicznej. Jeśli chcesz, by to właśnie Twoja firma się wyróżniła w ten sposób, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drewno pozyskiwane na nasze produkty pochodzi z lasów o prawidłowej gospodarce leśnej
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK