Nasze leżaki posiadają Atest i są dopuszczone do użytku publicznego!
Wszystkie nasze leżaki posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się, co zapobiega urazom palców

Leżaki reklamowe z nadrukiem

Nadruki:

- wielkość A - rozmiar 30x21 oraz 40x15,
- wielkość B – rozmiar 30x40 cm,
- wielkość C – rozmiar maksymalny ok. 80x15-38 cm,
- cyfrowe.


Estetyczne i bardzo różnorodne nadruki reklamowe można umieszczać dosłownie wszędzie - na odzieży, na akcesoriach wszelkiego rodzaju, na papierze o różnej gramaturze, czy na przedmiotach codziennego użytku.


Nasza firma, jako doświadczony producent, oferuje zupełnie nową formę reklamy outdoorowej, a niekiedy także indoorowej. Są to leżaki z nadrukiem, które powszechnie nazywane są również leżakami reklamowymi. Mogą posłużyć firmom do promowania ich produktów i usług czy do budowania pozytywnego wizerunku w zbiorowej świadomości wszystkich potencjalnych odbiorców. Oferowane leżaki z nadrukiem, posiadające tekst lub grafikę umieszczoną na tkaninie w formie nadruku pożądanej wielkości, mogą być wykorzystywane również w ogrodzie, na plaży i w innych miejscach, w których użytkownik pragnie zrelaksować się albo czerpać słoneczne kąpiele. Przykładem ich zastosowania w praktyce jest wymiana konwencjonalnych krzeseł w barze plażowym właśnie na leżaki reklamowe. Tematycznie jest to jak najbardziej powiązane ze sobą, a przy okazji właściciel lokalu może promować swoją markę, markę sponsora lub partnera biznesowego.


Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, trwałości i, co najważniejsze, skuteczności – dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz zastosowaniu zróżnicowanych motywów reklamowych, przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Dlatego chętnie są wykorzystywane jako forma promocji również na targach, imprezach firmowych czy podczas prezentacji produktów lub usług.

Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
Kontakt z nami
Odpowiemy na wszystkie pytania
PPUH Fortus Tarnawa Dolna 437, 34-210 Zembrzyce woj. Małopolskie
Formularz kontaktowy
 
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK